WEB DESIGN

طراحی وب سایت در شیراز

طراحی سایت شیراز

در دنیای امروز طراحی وب سایت بخشی از تجارت شده است. به همین منظور کسب و کارهای آنلاین نیاز به سایت‌ها و اپلیکیشن هایی برای برند تجاری و عرضه محصولات خود دارند تا کاربران از طریق مشاهده و بررسی آن‌ها نسبت به خرید یا عدم خرید محصول تصمیم گیری کند. این عوامل در کنار یکدیگر منجر شده اند طراحی سایت شیراز اقدام به راهنمایی مدیران و راه اندازی برنامه های کاری مختلف مانند طراحی فروشگاه شیراز، طراحی اپلیکیشن شیراز و حتی مواردی همچون ارتقا و پشتیبانی از وب سایت اینترنتی نماید. اگر خواهان دستیابی به اطلاعاتی درباره نحوه طراحی سایت شیراز یا عوامل تاثیرگذار بر قیمت طراحی سایت و غیره هستید، با این مطلب همراه باشید.

مدیریت ساده

پنل مدیریتی سایت شما دارای امکانات زیاد ولی ساده می باشد

انعطاف پذیر

امکان توسعه وب سایت شما برای ما امکانپذیر می باشد

سرعت لود زیاد

به لطف تکنولوزی های استفاده شده در برنامه نویسی ما سرعت سایت شما بی نظیر خواهد بود

پشتیبانی

ما در تمام طول مسیر استفاده شما از وب سایتتان در کنار شما خواهیم بود

طراحی سایت چیست؟

طراحی وب سایت، به مجموعه از طراحی هایی که به عنوان یک وب سایت در اینترنت به نمایش گذاشته می شوند، اطلاق می گردد. معمولا، طراحی وب سایت به جنبه هایی که شامل تجربه کاربر در توسعه وب سایت است، اشاره دارد. این نوع از طراحی‌ها تمرکز خود را بر مرورگرهای دسکتاپ قرار می دادند، اما از اواسط سال 2010، طراحی وب سایت برای مرورگرهای تلفن همراه و تبلت هم امری معمول و طبیعی شد.

یک طراح وب سایت بر ظاهر، چیدمان و موارد دیگر همانند محتوای وب سایت کار می کند. به عنوان مثال، رنگ ظاهری وب سایت، قلم‌ها و تصاویر همگی بخشی از طراحی سایت هستند. در واقع، هدف اصلی طراحی وب سایت استفاده راحت تر و آسان تر برای گروه گسترده کاربران است. صفحات وب فراوانی با تمرکز بر سادگی طراحی شده اند، به این صورت که هیچ اطلاعات و عملکردی اضافی که کاربران را سردرگم کند، در آن ظاهر نمی‌شود.

طراحان حرفه‌ای وب سایت تمایل به ایجاد و طراحی وب سایت ساده برای جلب اعتماد مخاطبان هدف خود دارند که منجر به حذف موارد سردرگم کننده و ناامیدکننده کاربر در سایت می‌شود. از روش های متداولی که برای طراحی وب سایت مورد استفاده قرار می گیرند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• طراحی تطبیقی
• طراحی پاسخگو

هر کدام از روش های فوق برای طراحی وب سایت متناسب با اهداف مدیر سایت به کار برده می شوند تا پاسخگو نیازهای مدیران سایت باشند. طراحی سایت شیراز بر اساس نیازهای هر مدیر که تمایل به راه اندازی وب سایت خود دارد، به او برای طراحی اپلیکیشن شیراز یا طراحی سایت شیراز راهنمایی و مساعدت می رساند.

ما از چه تکنولوژی هایی برای توسعه وب سایت استفاده می کنیم

تمام تلاش ما همواره بر استفاده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در توسعه وب سایت و اپلیکیشن بوده است و توسعه وب سایت ما نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد

برنامه نویسی سایت angular
Angular 9+
ما از انگیولار برای توسه FrontEnd استفاده میکنیم
برنامه نویسی سایت node js
Node js
ما از نود جی اس برای توسعه BackEnd استفاده میکنیم
استفاده از دیتابیس mongodb
Mongo DB
ما از مونگو دی بی به عنوان دیتابیس استفاده میکنیم

طراحی یکپارچه وب سایت و اپلیکیشن

در صورت درخواست شما برای طراحی اپلیکیشن موبایل اندروید و آی او اس طراحی یکپارچه ای برای وب سایت و اپلیکیشن انجام میگیرد
شما کافیست اطلاعات را در پنل مدیریتی وب سایت وارد کنید و این اطلاعات بصورت همزمان در وب سایت و اپلیکیشن شما نیز نمایش داده می شوند
طراحی وب سایت سریع
سراحی سایت بهینه

چه عواملی در طراحی یک سایت خوب تاثیرگذار هستند؟

از جمله عواملی که طراحان وب سایت در حین طراحی برای شما مدنظر قرار می دهند، تا بتوانند سایتی تاثیرگذار و موفق برایتان راه اندازی کنند، می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • سادگی و قابلیت استفاده سایت برای کاربران عادی

یکی از مهم‌ترین جنبه‌های طراحی وب سایت استفاده کاربر عادی از آن است. در واقع، بیشتر مشتریانی که از صفحات شما بازدید می کنند، کاربران حرفه‌ای و طراحان سایت و غیره نیستند، بلکه کاربران عادی هستند، پس ضروری است سایتی ساده برای آن‌ها طراحی شود.

 • سرعت وب سایت، عامل مهم دیگری برای تاثیرگذاری بر کاربران است.

سرعت وب سایت اینترنتی شما می تواند سایت شما را قوی‌تر یا ضعیف‌تر کند. اگر یک صفحه در طی سه تا پنج ثانیه بارگیری نشود، کاربران تمایلی به بازدید بیشتر از آن سایت نخواهند داشت.

 • زیبایی و چشم نوازی وب سایت اینترنتی، اهمیت دارد.

ظاهر وب سایت اینترنتی و احساساتی که کاربران پس از بازدید از صفحه می گیرند، منجر به بازگشت یا عدم بازگشت کاربران به سایت شما می‌شود. هر وب سایت فقط 10 ثانیه فرصت دارد تا یک بازدید کننده را تحت تأثیر قرار دهد و اگر این تاثیرگذاری ایجاد نشود، کاربران وب سایت شما را ترک خواهند کرد.

 • محتوایی که در وب سایت خود قرار می دهید، مهم است.

عاملی که منجر به بازدید بیشتر کاربر می گردد، محتوا است. اگر سرعت سایت بالا و زیبایی آن فوق العاده باشد، اما از محتوای خوبی برخوردار نباشد، احتمال اینکه بازدید سایت پایین بیاید زیاد است.

 • اطلاعات تماس خود را در اختیار کاربران قرار دهید.

کاربران علاقه مند هستند به راحتی بتوانند با شما تماس برقرار کنند، در واقع این امر منجر به افزایش اعتماد آنها می‌شود.

 • اهمیت تعمیر و نگهداری وب سایت، عامل مهم دیگری اسـت، که پس از راه اندازی سایت مشخص می‌شود.

سایت شما باید در 24 ساعت شبانه روز به درستی کار کند، و اگر مشکلی برای آن به وجود آمد حتما باید با سیستم پشتیبانی تماس حاصل کنید و به رفع مشکلات بپردازید. طراحی سایت شیراز در این زمینه می تواند به صورت شبانه روز به شما کمک کند، برای برخورداری از راهنمایی‌های ما می توانید با ما تماس بگیرید.

 • اینکه سایت شما متناسب با صفحات موبایل طراحی شود، بسیار مهم است.

تقریبا 48٪ از کاربران اینترنتی از موبایل برای جستجوهای اینترنتی و بازدید وب سایت‌های مختلف استفاده می کنند و اگر سایت شما این قابلیت را نداشته باشد تقریبا نصف بازدید کنندگان خود را از دست می دهد.

تصاویری از برخی وب سایت های های طراحی شده

در این قسمت تصاویری از برخی وب سایت های طراحی شده توسط ما را میتوانید ببینید

عوامل تاثیرگذار در قیمت گذاری طراحی سایت

عوامل بسیاری در هنگام طراحی سایت منجر به افزایش یا کاهش قیمت طراحی می شوند، بیایید، به این موارد نگاهی داشته باشیم:

 1. اندازه پروژه، اینکه پروژه طراحی سایت شما دقیقا به چه مواردی نیاز دارد، منجر به افزایش یا کاهش قیمت طراحی آن می‌شود.
 2. طراحی سبک وب سایت، هر طراح سبک مخصوص خود را در زمینه طراحی وب سایت دارد، به همین منظور ضروری است قبل از طراحی سایت صحبت مفصلی درباره سبک طراح و شرکت‌های طراحی سایت داشته باشید.
 3. بهینه سازی سئو، هر طراح حرفه‌ای باید به طور پیش فرض امکان سئو مناسبی برای وب سایتی که آن را طراحی می کند ایجاد نماید. این امر منجر به موقعیت یابی مناسب سایت در موتورهای جستجو مختلف مانند Google ، Bing یا Yahoo می‌شود.
 4. نحوه عملکرد تجارت الکترونیکی، این امر نیز به ادغام قابلیت‌های تجارت الکترونیک با وب سایت خرید می پردازد، از جمله ادغامات قابلیت‌های تجارت الکترونیکی می توان به دروازه پرداخت، امنیت پرداخت و غیره اشاره کرد.

جمع بندی و نتیجه گیری

در آخر، به یاد داشته باشید طراحی سایت برای راه اندازی کسب و کار الکترونیکی امری ضروری است، که این امر مستلزم همکاری شما با طراحان گرافیکی حرفه است. و، شما عزیزان می توانید در طراحی سایت شیراز با طراحان حرفه‌ای برای طراحی فروشگاه و اپلیکیشن‌های مختلف همکاری داشته باشید.